Zmieniające się warunki ekonomiczne , w których żyjemy stanowią  wyzwanie dla firm funkcjonujących na rynku. Prowadzenie działalności gospodarczej za pomocą sprawnego i wydajnego programu komputerowego coraz częściej staje się koniecznością w obliczu narastającej konkurencji.

Firma C-LAND, będąca w 100% firmą polską,  produkuje takie systemy informatyczne od 1989 r. Zaczynaliśmy od stworzenia, na podstawie założeń opracowanych przez  biegłych rewidentów, uniwersalnego Systemu Finansowo-Księgowego. Już na początku lat dziewięćdziesiątych mięliśmy w swojej ofercie  zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie firmą.

Dziś nasza oferta zawiera  większość programów obsługujących procesy biznesowe zachodzące w firmie oraz wykonane na zamówienie systemy dedykowane .  Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę i chętnie podejmujemy się prac programistycznych realizowanych wg specyficznych wymagań Użytkowników. Systemy projektowane są w nowoczesnym narzędziu  MAGIC.  Aplikacje wykonane w tym narzędziu mogą płynnie ewoluować dostosowując się do nowych platform systemowych, nowych systemów baz danych oraz zwiększonej ilości informacji i wzrastającej złożoności.

Wszystkie wykonane przez nas programy są „na bieżąco aktualizowane” w celu zapewnienia zgodności  z obowiązującymi  przepisami.                       

C-LAND  wspiera merytorycznie i technicznie wszystkich Użytkowników programów C-LAND. Świadczymy  usługi księgowe wykorzystując do tego celu własne oprogramowanie

    Dewizą firmy jest zapewnienie stałego, różnorodnego wsparcia Uzytkownikom programów C-LAND oraz pomoc wszystkim podmiotom w realizacji zamierzeń gospodarczych poprzez dostarczanie sprawdzonych rozwiązań informatycznych.

 

Użytkownikami oprogramowania C-LAND są średnie i małe firmy z różnych sektorów gospodarki : przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe a także jednostki budżetowe.

Od wielu lat współpracują z nami między innymi :

Trade-Stomil Sp. z o.o., Łódź

Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia Pracy, Warszawa

Instytut Ochrony Środowiska , Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKOM, Lubawka

Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN im. M.Mossakowskiego, Warszawa

Zakład Budżetowy Gospodarki Mieszkaniowej, Lubawka

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA SA, Warszawa

Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego SA, Drwalew

Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur , Warszawa

Copyright © 2011 c-land.com.pl - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl